Aadress: 
Laeva 2 (Navigaatori maja, sissepääs Ahtri tänavalt).
Telefon: 6640444

ilusalong@airiin.ee
FB: Airiin Ilusalong

Avatud:

E-R 9:00- 20:00
L 9:00- 16:00
P suletud

Lily Lolo mineraalkosmeetika

Lily Lolo on auhinnatud mineraalkosmeetika bränd Suurbritanniast, mille tooted on 100% looduslikud ja ei sisalda kemikaale, värvaineid ega teisi lisaaineid. Lisaks on Lily Lolo mineraalkosmeetika tooted antibakteriaalsed ja parandavad nahka ning sobivad ideaalselt ka allergikurele. Lily Lolo mineraalkosmeetikaga saavutad veatu, kauapüsiva ja õhulise jume, mida iga naine ihaldab.

Mineraalne jumestus on suurepärase katvuse ja püsivusega ning kõige olulisem seal juures on jumestuse puhtus ja naturaalsus. Lily Lolo mineraalkosmeetika ei sisalda kahjulikke aineid, nanoosakesi, parabeene, vismutit, talki, sünteetilisi värv-, lõhna- ja säilitusaineid. Samuti omab see looduslikku SPF’i ning ei ummista poore, lastes nahal seejuures hingata.
 
 
 
Lily Lolo mineraalkosmeetika on 100% naturaalne, selle valmistamiseks on kasutatud vaid looduslikke, nahale kasulikke mineraale nagu tsinkoksiid, raudoksiid, vilgukivi jne.
 
Lily Lolo mineraalkosmeetikasse ei ole lisatud ärritavaid sünteetilisi aineid, vaid vastupidi, see on põletikuvastane ja aitab rahustada stressis nahka, samuti võib seda kasutada ka erinevate nahahaigustega näiteks rosatsea, kuperoosa, aknelisel ja allergilisel nahal, millel traditsioonilise kosmeetika kasutamine soovitatav pole. Mineraalkosmeetika eesmärgiks on anda nahale jumestus koos raviga. Regulaarsel kasutamisel parandab see nahahaigusi ja teisi nahaprobleeme nagu rosaatsea, akne, ülirasvasus ja –kuivus, samuti on mineraalkosmeetika ideaalne kasutamiseks allergikutele.
 
Lily Lolo mineraalkosmeetika koostisosad:
 
Titaandioksiid (Titanium Dioxide) - Naturaalne päikeseblokaator, tagab kosmeetika hea püsivuse. Lisades seda meigitoodetele, tagab ta loomuliku kaitse kahjulikule UV kiirgusele. Enamuses mineraalkosmeetikatoodetes on kaitsefaktor 20SPF.
 
Tsinkoksiid (Zinc Oxide) - Tsinki on dermoteraapilise vahendina kasutatud juba üle 300 aasta. Tsinkoksiid on põletikuvastane nahka rahustav toimeaine ning naturaalne päikeseblokaator, mis kaitseb nii UVA- kui UVB- kiirte eest. Sobib suurepäraselt kõikidele nahatüüpidele, eriti soovitatav on see aga tundliku naha puhul ning inimestel, kellel on akne, roosatsea ja/või operatsioonijärgne nahk. See mineraal aitab vähendada näha ärritusi ja punetust. Sobib suurepäraselt igale nahatüübile ja lausa ideaalselt tundlikule nahale.
 
Raudoksiid (Iron Oxide) - Annab kosmeetikale värvi. Sisaldab tugevat pigment, mis tagab väga püsivad värvitoonid.
 
Vilgukivi(Mica) - Naturaalne sädeleja. Tihti kasutataksegi värvide läikivamaks ja sädelevamaks tegemisel. Pehmendab nahka.
 
Tasub teada, et ka traditsionaalne kosmeetika sisaldab eelpool nimetatud looduslikke mineraale, kuid vaid 3-8% ulatuses. Ülejäänud koostisosad, rohkem kui 90% tootest on sünteetilised ja üldjuhul nahale mittevajalikud.
 
  
Airiin Ilusalong on hetkel ainuke jaemüügipunkt Eestis, kust saab osta Lily Lolo mineraalkosmeetikat.
 
Lily Lolo mineraalkosmeetika müügiesindaja Eestis on Mineral Makeup OÜ