Aadress: 
Laeva 2 (Navigaatori maja, sissepääs Ahtri tänavalt).
Telefon: 6640444

ilusalong@airiin.ee
FB: Airiin Ilusalong

Avatud:

E-R 9:00- 20:00
L 9:00- 16:00
P suletud

Blomdahl Medical kõrvaaugud

Kõrvade augustamine on protseduur, mida teeme üks-kaks korda elus ning igati mõistlik on seda teha maksimaalselt turvalist ja ohutut meetodit kasutades. Selleks kasutame Blomdahl Medical kõrvaaukude tegemise süsteemi.
 
 
 
Blomdahl   Medical arendab, toodab ja  turustab meditsiinilisi ja nahasõbralikke kõrvarõngaid. Blomdahl Medical pakub kauneid ehteid, kuid kõige erilisemaks muudab see, et asetatakse meditsiinilised aspektid kõige tähtsamale kohale. Tänu ühekordsele steriilsele rõngakassetile ja asjaolule, et püstol ei puuduta kunagi kõrva, on see meetod täiesti steriilne. Augu tegemine võtab aega murdosasekundi. Kõrvarõngaaukude tegemine on meditsiiniline protseduur,seega on põhjust olla kindel, et kõik on tehtud õigesti. Blomdahl meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemise süsteem on väljatöötatud lähtuvalt meditsiinilisest vaatenurgast, kasutades modernset tehnoloogiat ja turvalisi materjale. 
 
1 kõrvaauk 10 €
2 kõrvaauku 20 €
(kõrvarõngas on hinna sees!)
 
Blomdahl Medical kõrvarõngad on steriilselt ühekaupa pakendatud, mis välistab nakatumise C-hepatiiti ja HI-viirusesse.
 
Blomdahl Medical kõrva augustamine on sobilik meetod nii väikestele lastele kui ka allergikutest täiskasvanutele. 100% niklivaba Medical Plastic spetsiaalsest plastikust mitmevärviliste Swarovski kristallidega kõrvarõngad võimaldavad kanda kõrvarõngaid neil, kellel on ülitundlikkus niklile,mida leidub nii kuld kui ka hõbeehetes.
 
Blomdahl Medical kõrvarõngad vastavad täielikult kõigile EU nõuetele.
 
 
TÄHTIS INFORMATSIOON PÄRAST KÕRVAAUKUDE TEGEMIST
* Ära kunagi katsu oma kõrvu käsi korralikult pesemata.
* Dushi all käies pese kõrvanibusid antibakteriaalse seebi ja jooksva veega.
* Kontrolli, et äsjatehtud kõrvarõngaaugud on alati puhtad, kuivad ja saavad piisavalt õhku.
* Kata kõrvad kinni, kui kasutad juukselakki, parfüümi, juuksevärvi, vms.
* Umbes kuue nädala pärst soovitame esmased kõrvarõngad ettevaatlikult eemaldada soovitavalt pärast dushi all käimist või   juustepesu.
* Kanna kõrvarõngaid esimese aasta vältel pidevalt. Kõrvarõngaid pikemaks ajaks ära võttes, võivad augud kokku tõmmata ja kinni kasvada.
* Ole ettevaatlik, kui paned uued peenema varrega rõngad kõrva.